TEB. 21 Bölge Aydın Eczacı Odası

 


BAŞKANIMIZ ECZ. SEFA KARAARSLAN'IN TEŞEKKÜR MESAJI

         Değerli Meslektaşlarım;         19 Eylül 2021 Pazar günü yapılan seçimler neticesinde oluşan Yönetim Kurulumuzun takdirleriyle Aydın Eczacı Odası Başkanı olarak sizlere hizmet etmeye devam edecek olmanın onurunu yaşıyorum.

         Öncelikle bizlere güvenen ve göreve layık gören meslektaşlarımıza tüm ekip arkadaşlarım adına şükranlarımızı sunuyorum. Ayrıca birlikte çalıştığımız ve değer ürettiğimiz Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu, Haysiyet Divanı ve Büyük Kongre Delegesi arkadaşlarıma, İlçe Temsilcilerimize, Komisyonlarda özveriyle çalışan meslektaşlarıma, Denetçi Eczacılarımıza, daima özveri ve güler yüzle çalışan çok değerli oda ve büro personeli çalışma arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.

        Geçtiğimiz dönemde Covid -19 pandemisi nedeniyle yüz yüze  iletişime, eğitim toplantıları ve sosyal etkinliklere hasret kaldık. Her seçim öncesi yaptığımız eczanelerinizde sizlerle buluşmalarımızı gerçekleştiremedik. Bu dönem şartların elverdiği ölçüde sizlerle farklı etkinliklerde bir arada olabilmeyi umuyoruz.

        Her zaman olduğu gibi önümüzdeki dönemde de tüm üyelerimize eşit mesafede, adil, tarafsız, şeffaf, ulaşılabilir, karşılıklı saygı ve sevgiyi esas alan bir yönetim tarzı prensibimiz olacaktır.

        Sizlerden aldığımız güçle, ilk günkü heyecanla ve samimiyetle mesleğimize ve halkımızın sağlığına değer katmanın gayreti içinde olacağız.

        Birlikte güçlüyüz.

                                                                                                                    Saygılarımla

                                                                                                         ECZ. SEFA KARAARSLAN

                                                                                                                      BAŞKAN

AYDIN ECZACI ODASI

AYDIN ECZACI ODASI