TEB. 21 Bölge Aydın Eczacı Odası

 


İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmet Alımı Hakkında...

Değerli Meslektaşlarımız;

01 Temmuz 2017 tarihi itibariyle eczanelerimizin de sorumlu tutulacağı 6331 sayılı  İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve bağlı yönetmelikler yürürlüğe girecektir.

İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetini dışarıdan almak isteyen meslektaşlarımız için yasal yükümlülüklerini sağlamış firma araştırması Odamızca yapılmış ; bu çalışmaların sonucunda GÜZELHİSAR OSGB ile protokol imzalanmıştır.

Hizmet almak isteyen üyelerimizin ekteki bilgi formunu doldurarak 9 Haziran 2017 Cuma mesai bitimine kadar Odamıza gerek elden , gerekse 0 256 227 11 01 nolu faxa veya info@aydineczaciodasi.org.tr adresine mail yoluyla iletmeleri önemle rica olunur.Bu tarihten sonra üyelerimiz belgelerini direk firmayla irtibata geçerek ulaştırabileceklerdir.

AÖF’den e-sertifika almış olan üyelerimiz istedikleri taktirde anlaşılan firmadan sadece işyeri hekim hizmeti alabileceklerdir. (Bilgi formunda sadece işyeri hekim hizmeti alınacağı belirtilmelidir.)Firmayla anlaşılan hizmet alım metni içeriği ve ücretlendirmesine ekteki dosyadan ulaşılabilir.

Tüm üyelerimizin bilgisine sunulur.

Bilgi Formu İçin Tıklayınız

Firma İle Yapılan Anlaşma Metni İçin Tıklayınız...

AYDIN ECZACI ODASI

AYDIN ECZACI ODASI