TEB. 21 Bölge Aydın Eczacı Odası

 


SGK,TIBBİ MALZEME VE SURİYE FATURALARININ TESLİMİ HAKKINDA!!!

Değerli Meslektaşlarımız;

SGK,Tıbbi Malzeme ve Suriye faturalarınınen geç 11 TEMMUZ 2018 Çarşamba günü mesai bitiminekadar Odamıza , aynı gün saat 12:00'ye kadar Nazilli ve Söke Büromuza teslim edilmesi gerekmektedir.

SGK Reçete Tesliminde Kurumca değişiklik yapılmış olup buna göre ;

Ekte sunulan REÇETE TESLİM FORMU (1 ADET OLACAK ) çıkartılarak teslim edeceğiniz reçete gruplarına ait bilgiler BİLGİSAYAR ORTAMINDA doldurulacak ve arkasına ÖZET BİLGİ FORMLARI (A-B-C-YURTDIŞI-MEDİKAL-KAN ÜRÜNÜ) eklenerek elden teslim edilecektir.

Ayrıca Reçete Poşetlerinin ön ceplerine önceden olduğu gibi ÖZET BİLGİ FORTMLARINDAN 2 ADET konulmaya devam edilecektir.

NOT: Her grup için reçete teslim formu çıkmayacaktır .

TIBBİ MALZEME faturalarını hazırlarken;

*1. 2. ve 3. Gruba ait fatura ve eki belgelerin ayrı ayrı mavi reçete poşetinekonulması ve döküm özet bilgisinin eklenmesi gerekmektedir.

SGK faturalarını hazırlarken;

*A grubu beyaz, B grubu sarı, C grubu kırmızı, Yurtdışı yeşil, Medikal mavi, Kan ürünü kırmızı poşete, Suriye faturaları ise kırmızı kutuyakonulacaktır.

*Poşetlerin ön ceplerine 2 adet Özet Bilgi konulacak olup,ekteki dilekçenindoldurulması önemle rica olunur.

Tüm Üyelerimizin bilgisine sunulur.

NOT:Faturaların 2. , 3. nüshalarının birbirine zımbalanmaması önemle rica olunur.

TESLİM DİLEKÇESİ İÇİN TIKLAYINIZ...

AYDIN EczacI ODASI

AYDIN EczacI ODASI

hack 2018 cpanel alma cavdar59 sunucu root işlemi portsuz backconnect olma litespeed c1 bypass method cavdar599 litespeed config okuma cavdar59 hacklink shell script